Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Przedsiębiorczość i Zarządzanie

Przedsiębiorczość i Zarządzanie


Z przyjemnością informujemy, że zgodnie z opublikowaną w dniu 17 grudnia 2013 przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego listą punktowanych czasopism naukowych zeszyty naukowe z serii "Przedsiębiorczość i Zarządzanie" zanotowały wzrost punktacji do 8.


Oznacza to, że zeszyty naukowe Społecznej Akademii Nauk mają taką samą punktację jak wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wyższą niż wszystkie pozostałe liczące się ośrodki akademickie w Polsce. Wszystkie opublikowane artykuły w zeszytach naukowych w ramach Konferencji Naukowej "Finansowe i organizacyjne aspekty kooperacji nauki i lokalnej przedsiębiorczości”, która odbędzie się 18 października 2014 roku w Wydziale Zamiejscowym SAN w Garwolinie uzyskają 8 punktów.

Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w Konferencji, wszystkie niezbędne informacje:
konferencja–garwolin@spoleczna.pl, www.garwolin.spoleczna.pl.

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu, Zarządzania bezpieczeństwem narodowym oraz Informatyki w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!