Społeczna Akademia Nauk

Witamy w Strefie Studenta

Logowanie:

Login:

Hasło:

×

Witamy w Strefie Studenta

Pomoc:

Niektóre z podstron chronione są hasłem i są dostępne tylko dla studentów Społecznej Akademii Nauk.

Przykładowe dane potrzebne do poprawnego zalogowania się:

Login » numer indeksu
Hasło » dwie ostatnie cyfry roku urodzenia, dwie cyfry miesiąca urodzenia + pierwsza mała litera imienia matki np: 8406p×

Studenci podchodzący do egzaminu dyplomowego w roku akademickim 2021/2022 powinni złożyć w Dziekanacie na początku czerwca - teczkę (biała - wiązana) zawierającą następujące dokumenty:

  • Legitymacja – jeśli student zagubił legitymacje to musi wypełnić oświadczenie o zagubieniu legitymacji – dostępne w Dziekanatach;

  • Karta obiegowa z podbitą Biblioteką

  • Płytę CD z nagraną pracą w WORDZIE i PDF. Płyta ma być w papierowym opakowaniu i opisana: imię, nazwisko, nr albumu i tytuł pracy. Załączniki do pracy należy zapisać w osobnym folderze. Istotne jest, aby na płycie znajdowała się praca włącznie ze stroną tytułową.

  • 2 oświadczenia studenta – jedno luzem, drugie podpięte na końcu pracy

  • Wydrukowaną pracę zgodnie ze wzorem (pobierz dokument), gdzie na jednej kartce obustronnie wydrukowane są cztery strony. Na stronie tytułowej musi być adnotacja (praca przyjęta) i podpis promotora, wraz z datą iż zatwierdza przedkładaną pracę dyplomową. Uwaga – praca bez podpisu nie zostanie przyjęta.

Okres oczekiwania 4 lub 2 tygodnie wynika z faktu, iż każda praca dyplomowa podlega sprawdzeniu w ramach programu Plagiat, a w bieżącym roku akademickim planuje się sprawdzić blisko tysiąc prac dyplomowych.

Należy również pamiętać, iż w dniu złożenia teczki zawierającej komplet dokumentów student musi mieć uregulowane wszelkie zobowiązania finansowe względem Społecznej Akademii Nauk, w tym wniesioną opłatę administracyjną.

Wzór teczki dostępny jest do wglądu w Dziekanatach.

Oferta Społecznej Akademii Nauk

           

Biuletyn Informacji Publicznej

Społeczna Akademia Nauk oferuje kształcenie na kierunku Zarządzanie w bogatym zakresie profili oraz specjalności. W ramach specjalności proponowane są studia w zakresie Rachunkowości i Finansów w Zarządzaniu, Marketingu i Zarządzania logistycznego oraz Zarządzania Organizacjami. Proponujemy również wybór profili, które oprócz dyplomu ukończenia studiów wyższych zapewniają certyfikat specjalisty w zakresie Finansów i Rachunkowości, Logistyki w zarządzaniu, Zarządzania bezpieczeństwem narodowym oraz Informatyki w zarządzaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!